תקנון אתר גמל שריד CGW

סקירה כללית:
אתר זה מופעל על ידי חברת גמל שריד CGW. ברחבי האתר, מונחים כגון "אנחנו", "שלנו", "אנו" וכדומה מתייחסים לחברת גמל שריד CGW. גמל שריד CGW מציעה אתר זה, על כל תכניו ושימושיו – לך המשתמש, כאשר השימוש מותנה בכך שאתה מקבל את כל התנאים, מצבים, מדיניות וההערות המצוינות במסמך זה.
בעת גלישתך באתר זה, והזמנת מוצר דרך אתר זה – אתה הלכה למעשה מסכים ל"תנאי השימוש" שיצוינו בהמשך. תנאים אלו חלים על כלל משתמשי האתר, לרבות לקוחות, ספקים וכלל המבקרים באתר.
אנא קרא ביסודיות את "תנאי השימוש" טרם לכניסתך לאתר. בכניסתך או שימושך בכל חלק שהוא מהאתר – אתה מסכים ל"תנאי השימוש". במידה ואינך מסכים לכלל "תנאי השימוש" המצוינים למטה, אסור לך להיכנס/לגלוש/להשתמש באתר זה.
כל מאפיין, מוצר ו/או כלי אשר מתווסף לאתר – חלים עליו "תנאי השימוש". אתה יכול להתעדכן ב"תנאי השימוש" העדכניים בכל עת כניסה לאתר. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות ולעדכן את תנאי השימוש בכל עת. באחריותך – המשתמש להתעדכן ב"תנאי השימוש" בכל עת כניסה / שימוש באתר. במידה ותיכנס לאתר לאחר שבוצעו שינויים ב"תנאי השימוש" – אתה מסכים לתנאי השימוש החדשים שעודכנו.
להלן "תנאי השימוש"
1. תנאי האתר האינטרנטי-
על ידי הסכמה לתנאי שימוש אלו – אתה למעשה מצהיר שאתה בן 18 ומעלה.
אין להשתמש במוצרי אתר זה למטרות לא חוקיות או לא מאושרות. בנוסף אין להשתמש באתר זה אם כרוכה בכך הפרה של חוקים באזור השיפוט בו אתה חי (לרבות חוקי זכויות יוצרים). אין להכניס וירוסים/תולעים/תוכנה זדונית כלשהיא במטרה לחבל באתר זה. הפרה של כל אחד מתנאים אלו יגררו להפסקה מידית של שימושך באתר. 
2. תנאים כלליים-
אנו שומרים את הזכות לסרב לתת שירות לכל אדם ומכל סיבה שהיא, בכל רגע נתון.
אתה המשתמש מבין שתכנים שאתה נותן לנו יכול לעבור בצורה בלתי מוצפנת באתרים וכתובות נוספות ברחבי האינטרנט ויכולים לעבור אדפטציה על מנת לעבוד בפלטפורמות של אתרים /מכשירים נוספים.
אין לך אישור להעתיק, לשכפל, למכור או לנצל כל חלק באתר גמל שריד CGW, שימוש באתר, או דרכי גישה לאתר ללא אישור בכתב מפורש מחברת גמל שריד CGW.
הכותרות במסמך תנאי שימוש זה הן לנוחיות בלבד ואינן מגבילות את תנאי השימוש לסעיפים מסוימים.
3. דיוק, שלמות ועדכניות המידע באתר-
אנחנו לא אחראים אם ישנו איזה שהוא מידע באתר זה אשר אינו מדויק, אינו שלם או אינו עדכני. התכנים המוצעים באתר הזה הם לידע כללי בלבד ואין להסתמך עליהם כמידע מלא או וודאי בעת קבלת החלטות – ללא התייעצות עם נציג גמל שריד CGW. כל התסמכות על מידע באתר זה הם על אחריותך בלבד.
אתר זה עלול להכיל מידע היסטורי ולא עדכני- והוא לצורכי מידע בלבד. אנו שומרים את הזכות לעדכן את המידע באתר בכל רגע נתון, אך במקביל אין לנו חובה לעדכן מידע . אתה מסכים שזו באחריותך לבדוק אם המידע באתר עדכני ואם בוצעו עדכונים.
4. שינויים בשירותים ובמחירים-
מחירי המוצרים באתר נתונים לשינוי בכל עת ללא הודעה על כך מצד גמל שריד CGW.
אנו שומרים את הזכות לשנות/להפסיק שירות/מוצר מסוים בכל עת ללא להודיע על כך.
אנחנו לא נהיה חייבים/אחראים לך או לכל צד שלישי בעת שינוי מחיר שביצענו או שירות /מוצר שהפסקנו למכור.
5. מוצרים או שירותים-
ייתכנו מוצרים/שירותים מסוימים אשר הינם בלעדיים לאתר. מוצרים /שירותים אלו עלולים להיות בכמות מוגבלת וכל אפשרות להחזיר/להחליף אותם תהיה לפי מדיניות ההחזרה של גמל שריד CGW.
עשינו מאמצים גדולים על מנת לתאר ולהציג כל מוצר בדיוק רב ככל הניתן (כולל צבעים, צורה וכו'). למרות זאת איננו אחראים על הצורה שבה המוצר בסופו של דבר מוצג אצל המסך של המשתמש ועלולים להיות אי התאמות בצבעים ופרופורציות.
אנו שומרים את הזכות, אך איננו מחויבים , להגביל את מכירות המוצרים/שירותים שלנו לכל משתמש , אזור גיאוגרפי או אזור שיפוט. אנו שומרים את הזכות לכל מקרה בגופו. אנו שומרים את הזכות להגביל כמות שניתן למכור ממוצר/שירות מסוים בכל עת.
תיאורי המוצרים/שירותים ומחירם נתון לשינוי על ידי גמל שריד CGW בכל עת ללא הודעה על כך.
אנו שומרים את הזכות להפסיק מכירה של מוצר/שירות מסוים בכל עת ללא הודעה על כך- ובמקביל כל הצעה שהצענו על אותו מוצר /שירות שהופסק – בטלה מאותו רגע.
אנחנו לא מבטיחים/ אחראים לשום מוצר/שירות/מידע שרכשת/קראת דרך האתר יהיה לשביעות רצונך, או שנתקן את הטעות במידה וכן.
6. דיוק חיובים כספיים ומידע החשבון-
אנו שומרים את הזכות לסרב לכל הזמנה שתבקש לעשות. אנו רשאים להפחית או לבטל לחלוטין כמויות שנרכשו פר לקוח מסוים / פר ארגון מסוים או פר הזמנה מסוימת. במקרה שאנו מבצעים הפחתה/שינוי/ביטול של הזמנה מסוימת – אנו יכולים להודיע לך באמצעות הודעה דרך אתר או התקשרות דרך כתובת השילוח/חיוב או דרך הטלפון.
אתה – המשתמש , מסכים לספק מידע מלא, אמיתי ועדכני לגבי פרטיך כל הזמנה. בנוסף אתה מסכים לעדכן מיוזמתך כל שינוי שיתבצע בפרטי החשבון שלך – במטרה שנוכל ליצור איתך קשר במידת הצורך בעת הזמנה.
עבור פרטים נוספים – אנא התעדכן בסעיף החזרות הסחורה של גמל שריד CGW.
7. קישורי צד שלישי (קישוריות)-
מוצרים/שירותים מסוימים שאנו מציעים באתר עלולים לכלול מידע שנלקח מצד שלישי.
עלולים להיות קישורים שמובילים לאתרי צד שלישי שאינם קשורים אלינו. אנחנו לא אחראים לוודא את אמינות ותקינות אותו מידע מקישוריות צד שלישי, ובהתאם לזו אנחנו לא ניתן אחריות לגבם, או כל שירות/מוצר אחר ששייך לקישוריות/אתר צד שלישי.
אנו לא אחראים עבור כל נזק או סיכון שייגרם כתוצאה מרכישה או שימוש של מוצרים/שימוש/מידע שנלקח מאתרי צד שלישי. אנא קרא היטב את תנאי השימוש של אתרי הצד השלישי לפני שתשתמש בכל שירות/מוצר מאותו אתר. 
שאלות/תלונות/דאגות לגבי מוצרים/שירותים מאתר צד שלישי צריכות להיות מופנית אל אותו אתר בלבד.
8. תגובות ומשוב משתמשים-
אם, לבקשתנו, אתה שולח איזה שהוא משוב אלינו (לדוגמא, הירשמות להשתתפות בתחרות) או , ללא בקשה ספציפית מאיתנו – אתה שולח הצעות/רעיונות יצירתיים/מידע או כל דבר אחר, בין אם דרך האתר, דרך דואר אלקטרוני, בין אם דרך מדור הערות ומשוב - אתה מסכים שאנחנו נוכל, בכל עת שנבחר וללא רשות, להשתמש/להעתיק/לצטט/לתרגם/להפיץ דרך כל מדיום שנבחר את תוכן המשוב שלך. אין לנו ואנחנו לא נהיה מחויבים ל-1. לשמור הודעות אלו בדיסקרטיות או סודיות. 2. לשלם פיצויים עבור איזו שהיא תגובה/משוב 3.להגיב על איזו שהיא תגובה/ משוב שלך.
אנו רשאים, אך איננו מחויבים , למחוק/לערוך כל תגובה/משוב מצד משתמשים שאנו מוצאים אותה להיות לא חוקית, פוגענית, פורנוגרפית, דוחה או מפרה את רכושו האינטלקטואלי של צד שלישי או את תנאי שימוש אלו.
אתה מסכים שכל תגובה/משוב שתכתוב לא תפגע בשום זכות של צד שלישי, כולל זכויות, סימוני מסחר, פרטיות, אישיות או כל זכות שהיא. בנוסף אתה מסכים שתגובותיך לא תהיינה משמיצות, פוגעניות, לא חוקיות או בעלות תוכן דוחה. בנוסף אתה מסכים שתגובותיך אינן תכלנה וירוסים או תוכנה פוגענית /זדונית אשר עלולה לפגוע בפעילותו התקינה של האתר.
אסור לך להשתמש באימייל שאינו שלך , או להתחזות לאדם שאינו אתה, או להטעות אותנו או כל צד שלישי אחר לגבי מקור תגובותיך. אתה היחיד האחראי לגבי כל תוכן ונכונותו של תגובותיך. איננו לוקחים אחריות לגבי כל תגובה שאתה או צד שלישי תכתוב.
9. מידע אישי-
כל מידע אישי שאתה מעביר לאתר בעת שימוש באתר נשלט תחת מדיניות תנאי השימוש.
10. טעויות, אי דיוקים והשמטות-
מידי פעם עלול להיות מידע באתר שלנו או בשירות שאנו מציעים שיכיל שגיאות כתיב, אי דיוקים או השמטות שמתייחסות לתיאור מוצרים, מחירים, הצעות, תכני שיווק, תמחור משלוחים , זמני משלוחים וזמינות מלאי. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לתקן טעויות, אי דיוקים והשמטות וגם לשנות /לעדכן מידע או אפילו לבטל הזמנות אם המידע הקשור אליו שגוי בכל עת ללא הודעה. (כולל אם הטעות התגלתה לאחר שכבר ביצעת הזמנה)
אין לנו חובה לעדכן/לתקן או להבהיר מידע בשירות שלנו או בכל אתר הקשור לעניין , לרבות מחירי מוצרים, אלא אם כן נדרש כך בחוק. שום תאריך עדכון המופיע באתר / שירות המוצע אינו עדות לכך שהאתר עבר עדכון /שינוי .
11. שימושים אסורים-
בנוסף לאיסורים שכבר צוינו עד כה בתנאי השימוש, נאסר עליך להשתמש באתר 
א. למטרות שאינן חוקיות
ב. לשדל צד שלישי לביצוע או להשתתף בפעילות שאינה חוקית
ג. להפר חוקים או תקנות בין לאומים/פדראליים/או מקומיים 
ד. להפר זכויות של קניין אינטלקטואלי השייכים לנו או שייכים לצד שלישי
ה. למטרות קללות, הטרדות, לפגוע, להשמיץ, להפלות על בסיס מין, דת, גזע, נכות ועוד
ו. לכתוב מידע שגוי או מטעה
ז. להעלות או לשדר וירוס או תוכנה זדונית מכל סוג אשר יפגע בתקינותו של האתר.
ח. לאסוף או לעקוב אחרי מידע של משתמשים אחרים
ט. לבצע ספאם , פרי טקסט, לדוג כתובות ועוד
י. עבור שימושים מגונים או לא מוסריים
יא. לבצע פעולות שיפגעו בתוכנות ההגנה של האתר או אתרי צד שלישי
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל לאלתר את המנוי שלך באתר במקרה שתפר את אחד מהמקרים הנ"ל.
12. כתב ויתור אחריות, הגבלת אחריות-
אנחנו לא ערבים ולא מתחייבים ששימושך באתר יהיה רציף ללא הפרעות , עיכובי זמן וחף משגיאות. אנחנו לא מתחייבים שהתוצאות המתקבלות משימושך באתר תהיינה מדויקות או אמינות. 
אתה מסכים שמעת לעת אנחנו יכולים להפסיק את פעילותו של האתר לתקופות קצובות בזמן לפי הצורך או להפסיק לחלוטין את הפעילות ללא התראה מראש.
אתה מסכים במפורש שבמקרה שבו לא תוכל להשתמש באתר עקב הפסקת פעילותו מצדנו היא על אחריותך בלבד. השירות והמוצרים הניתנים באתר הם (אלא אם כן צוין אחרת במפורש על ידינו) הוא "כפי שהוא" לשימושך , ללא שום ערבויות, אחריות , בין אם מפורש או מרומז.
בשום מקרה חברת גמל שריד CGW – על כלל מנהליה, עובדיה וספקיה – אינם אחראים בשום צורה על כל מקרה של פציעה או נזק, בין אם ישיר או עקיף (מקרים של נזק מתייחסים גם למקרים של נזק כספי, פגיעה ברווחים , פגיעה במכירות , עלויות תיקונים והחלפה או כל נזק דומה, בין אם מבוססים על חוזה, או הזנחה ) – כתוצאה משימוש בשירותיו או מוצריו של האתר, או כל תלונה מצדך הנובעת משימוש בשירותי או מוצרי האתר. במקרים שבהם ישנה חובת אחריות לפי חוקי המדינה , האחריות שלנו תהיה מוגבלת למקסימום המותר בחוק.
13. שיפוי-
אתה מסכים לשפות, להגן ולהחזיק בחפותה של גמל שריד CGW , לרבות מנהליה, עובדיה, שותפיה, ספקיה, תת חברותיה – מפני כל תביעה או דרישה, לרבות שכרי טרחה לעורכי דין או צד שלישי כל שהוא – אשר נבעו מכך שהפרת את תנאי השימוש או חוק או זכויותיהם של צד שלישי.

14. פרדה-
במקרה שאחד מתנאי השימוש המצוינים כאן אינם חוקיים, לא תקפים או בלתי ניתנים לאכיפה, אותו תנאי יאכוף חלקית על פי מה שמותר בחוק, כאשר החלק שאינו ניתן לאכיפה יופרד. מקרה כזה של פרדה אינו יפגע או יפר את שאר הסעיפים בתנאי השימוש. 
15. סיום-
במקרה של סיום יחסים בין גמל שריד CGW למשתמש, כל תנאי השימוש יישארו בתוקף גם לאחר הסיום עבור כל שימוש.
אתה יכול לסיים את תנאי השימוש בכל עת על ידי בקשת סיום תנאי השימוש בצורה מפורשת בטענה שאינך מעוניין יותר להשתמש בשירותינו, או כאשר אתה מפסיק להשתמש באתר.
אם לעניות דעתנו כשלת או חשדנו שכשלת בעמידה בתנאי השימוש , אנו רשאים לסיים את ההתקשרות שלנו איתך בכל עת ללא התראה מראש. במקרה של סיום כזה – אתה תישאר חייב במלוא הסכום של כלל החובות שנצברו לחובתך באתר הגמל שריד CGW, וזכותנו להשעות או לסיים את הרשאת כניסתך לאתר גמל שריד CGW.
16. הסכם כולל-
אי יכולת גמל שריד CGW לאכוף תנאי מסוים מתנאי השימוש – אינו יהווה ויתור על תנאי מסוים זה.
תנאי שימוש אלו אשר מפורסמים על ידינו מבטלים כל הסכם קודם שהיו ביננו , בין אם בכתב או בעל פה (כולל תנאי שימוש שהיו בגרסאות קודמות)
17. חוק השלטון-
תנאי שימוש אלו וכל הסכם נפרד ביננו יהיו נתונים תחת החוק המקומי ויהיו בהתאם לחוק המקומי של חברת גמל שריד- גמל ייצור מפעלים ואופני השחזה שריד בע''מ- קיבוץ שריד ישראל.
18. שינויים בתנאי השימוש-
אתה יכול לצפות ולקרוא את תנאי השימוש העדכניים בדף זה.
אנו שומרים לעצמנו את הזכות לעדכן ולשנות את תנאי השימוש בכל עת ולעדכנם כאן. באחריותך – המשתמש , לבדוק מעת לעת את תנאי השימוש ולוודא שאתה מעודכן בהם.
כניסתך לאתר ושימושך בשירותינו לאחר ששונו תנאי השימוש – יהווה בזאת הסכמתך לתנאי השימוש החדשים.
19. פרטי התקשרות-
שאלות בנוגע לתנאי השימוש ניתן לשלוח לכתובת המייל sherutl@cgwheels.com